Poznaj moc tytanu!

PHITEN LOGO_BLUE_1

Dzisiaj słów kilka o produktach firmy Phiten, która oferuje przedmioty nasączone płynnym tytanem. Jak się okazuje wpływa on zbawiennie na nasze ciało i umysł!

FIRMA

Wszystkie produkty Phiten odzwierciedlają bezkompromisowe poszukiwanie ‘tego, co przyjazne zdrowiu’. Celem firmy jest zaoferowanie użytkownikom technologii i produktów promujących szeroko pojęte zdrowie.

Nigdy nie zaoferujemy produktu, który mógłby mieć zły wpływ na samopoczucie bez względu na to jak użyteczny mógłby się on okazać. Taka właśnie jest nasza filozofia.

Postanowiliśmy ukierunkować naszą uwagę na naturalną moc samo uzdrowienia się naszego ciała. Co ciekawe każdy ją posiada, lecz często jest osłabiona przez stres i problemy kumulowane każdego dnia zakłócając równowagę umysłu i ciała. Tego, więc co potrzebujemy to aktywizowanie wewnętrznego potencjału w celu przywrócenia rozchybotanej równowagi.

Po przez lata badań dopracowaliśmy się kilku zdrowotnych technik i produktów a także zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Bazując na tym doświadczeniu i zaufaniu oferujemy coraz więcej rozwiązań i możliwości wychodząc naprzeciw ludzkiej potrzebie pozostania w najlepszym możliwym zdrowiu.

Dlaczego nazwaliśmy się Phiten? Bo grecka litera ‘phi Φ’ symbolizuje perfekcyjny stan równowagi w otaczającym nas świecie.

TYTAN

Tytan został odkryty relatywnie niedawno w porównaniu do żelaza czy stali, które są używane od czasów antycznych. Dzięki lekkości, wyjątkowej wytrzymałości w wysokich temperaturach i doskonałej odporności na rdzewienie ma obecnie wiele fascynujących zastosowań np. w lotnictwie, medycynie, aeronautyce,  wymiennikach ciepła, etc.

Oddziaływanie elektromagnetyczne metalicznego tytanu, które jak zbadano wpływa na lepsze krążenie krwi, zwiększony metabolizm komórkowy i biostymulację organizmu jest przedmiotem dużego zainteresowania i wielu badań mających wyjaśnić ten fenomen. Hipotezy jakoby minimalne zmiany prądu elektrycznego generowane przez tytan i związane z tym pole magnetyczne wpływają na molekuły żelaza zawarte w hemoglobinie, bądź inna mówiąca, że fale elektromagnetyczne generowane przez tytan odziaływują na molekuły protein białkowych czekają na potwierdzenie naukowe. Tytan jest więc materiałem w który budzi wiele nadziei na pomoc przy rozwiązaniu licznych problemów zdrowotnych bądź stymulującym zwiększoną wydolność organizmu.

Tytan jest zawarty w meteorytach, jego obecność zauważono na Słońcu i gwiazdach typu M (najchłodniejszy typ gwiazd o temperaturze powierzchni około 3200°C). Skały dostarczone przez Apollo 17 z Księżyca zawierają 12,1% tytanu.

Informacje fizyko-chemiczne:

JAK TO DZIAŁA?

Naturalny stan pola  bioelektrycznego w ciele może być łatwo zakłócony poprzez kontakt z urządzeniami elektrycznymi, telefonami komórkowymi, stres, zmartwienia, przemęczenie czy urazy. Te zakłócenia powodują, że ładunki bioelektryczne wewnątrz komórek pozostają niestabilne co wpływa niekorzystnie na metabolizm wewnątrz komórkowy. Tytan w produktach ‘Phiten’ pomaga stabilizować ładunki przywracając komórkom ich naturalny stan i właściwe funkcjonowanie.

Jakie korzyści dla organizmu niesie Phiten?

Korzyści płynące z noszenia produktów ‘Phiten’ są rezultatem generowania po przez mięśnie dodatkowego ciepła powodując w następstwie poprawione krążenie krwi co z kolei prowadzi do:

  • szybszego regenerowania się mięśni po wysiłku,

  • zapobiegania urazom po przez zwiększoną elastyczność mięśni i redukcję  ich napięcia,

  • zwiększonej możliwość funkcjonowania na optymalnym poziomie

  • relaksu ciała i umysłu

Obraz z kamery termowizyjnej przed i po założeniu Phiten:

Phiten opracował na użytek własny proces ‘Phild’ , który jest ścisłą tajemnicą firmy. Umożliwia on równomierne rozłożenie drobin tytanu w materiale  w taki sposób, że jeżeli jest on blisko ciała wspomaga naturalny potencjał bioelektryczny człowieka, co pomaga rewitalizować ciało i umysł.

Mikro i nano drobiny tytanu uzyskuje się procesie granulacji metalicznego tytanu podczas procesu spalanie mieszanki tlenu i wodoru w otoczeniu wody o wysokim ciśnieniu. Ta specyficzna mieszanka wody i drobin tytanu jest nazwana Agua-Titanium

Jak stwierdzono doświadczalnie Agua-Titanium oferuje daleko większy efekt biostymulacji niż zwykły metaliczny tytan lub jego stopy. Innymi słowy innowacja Phiten  pozwala na tworzenie produktów które zwielokrotniają zalety tytanu jako metalu o pozytywnym  wpływie na ludzkie zdrowie eliminując zarazem takie ograniczenia jak limit w jego formowaniu i nadawaniu kształtu a także bezpośredni kontakt metalu ze skórą co może u niektórych osób powodować alergię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS